Tak&Çalıştır LED Şerit Takımları Nasıl Takılır? Leave a comment

Herkes LED şerit aydınlatmasından elde edilen etkileri görmüş ve sevmiştir ancak bu sonuçlara ulaşmak, bir ampulü değiştirmek kadar kolay değildir. Tam şerit kurulumları için bazı teknik bilgi birikimi gerekir ancak şerit kitleri uygulaması daha kolay hale getirilebilir. Peki tak&çalıştır LED şerit takımları nasıl takılır? Normal şerit ışığı, bazı elektriksel beceri anlamına gelen kablolamayı gerektirir veya bir elektrikçiye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu zor ve maliyet gerektiren bir işlemdir. LED şerit kitleri bu iki engeli ortadan kaldırıyor. Başlıktan da anlayacağınız gibi şerit kitini takıp çalıştırabilirsiniz. Nefes kesici bir aydınlatma oluşturmak için gereken her şey kitte bulunmaktadır.

LED şerit takımlarını kurmak oldukça kısa süren ve 4 adımdan oluşan bir işlemdir. İşlemler sırasıyla;

  • LED aydınlatma şeridi, uygun işareti kesmek suretiyle istediğiniz uzunluğa kadar kesilebilecek şekilde yapılır.

  • Şeritlere uymak için yapışkan bant ile hazır hale gelirler. Tekrar soyun ve yapmak istediğiniz temiz yüzeye yapıştırın.

  • Elektrikli şerit aydınlatması için trafoya ihtiyaç vardır ve bunu kendiniz yaparken farklı uzunluklar için hangi voltaj oranına ihtiyaç duyulduğunu belirleyen bir mayın tarlası olabilir. LED şerit takımlarında doğru trafo, kurulumu kolay fişlerle birlikte verilir.

  • Şeritinizi kestiniz, yapıştırdınız ve sıkıştırdınız. Bu adımda yapmanız gereken tek şey kiti fişe takmak ve çalıştırmaktır.

Artık evinizde herhangi bir kablolama becerisine ihtiyaç duymadan veya herhangi bir maliyet harcaması olmadan ortam aydınlatması oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button

Bu web sayfası GLOBAL LED AYDINLATMA LTD. ŞTİ. ne aittir. Firmamız TrendyoL - N11 - Hepsiburada - Amazon gibi platformlarda satış yapmamaktadır. UFO ve BENZERİ ürünler satmıyoruz. Bu konu ile ilgili LÜTFEN ARAMAYINIZ!!!!!!