LED Filament Ampullerle Şıklığı Yakalayın! Leave a comment

Aydınlatma, bir odada bir arka plan zorunluluğu değil, yaratmak istediğiniz belli bir görünümün ve tasarımın parçası olabilir ve geliştirebilir. LED filament ampuller, estetik ve iç dekorasyonda çok yönlülüğü sağlamak için oldukça popüler. Bu içeriğimizde, LED filament ampulleri kullanarak oluşturabileceğiniz farklı dekor önerileri sunacağız.

Depo Endüstriyel Stil Aydınlatma

Bu stil; çatı katlarının, fabrikaların ve ambarların ev, bar ve restoranlara dönüştürülmesiyle ortaya çıkar. Oldukça popüler olan bu görünüm, geleneksel evlerde ve işyerlerinde de kullanılmaya başlandı. Bu yenilenmiş binalardaki hammaddeler nedeniyle çıplak tuğla ve metal bu stildeki ana bileşenlerdir. Orijinal pratik endüstrinin sağlam, açıkça ortada olan ve gölgelendirme yapmayan süss ışıklarına ihtiyacı vardı. LED filament ampuller bunun mükemmel bir modern kopyasıdır.

Geleneksel Stil Aydınlatma

Birçok kişi göze çarpmayan, daha geleneksel bir dekor tercih eder; bu aydınlatmaların belli bir yaşı yoktur ve modası geçmez. Bu geniş tasarım spektrumunda mobilya ve dekorasyon çok çeşitlilik gösterebilir ancak aydınlatma oldukça tutarlı kalır. Aydınlatma armatürleri geleneksel kalıyor ve eğer yeni bir ürün satın alınıyorsa eski parçalara benzeyecektir, yani kullanılan ampullerin de benzer görünmesi gerekir. LED aydınlatma geleceği yansıtır ancak ilk LED ampuller geleneksel halojen ve akkor ampullerden farklı görünüyordu. Bu nedenle LED filament ampuller mükemmeldir; LED’lerin tüm avantajına sahiptirler ve daha geleneksel bir görünümdedirler. En iyi örnek, LED filament mumlarının avizeler ve duvar lambaları ile mükemmel şekilde eşleşmesidir.

İskandinav Tasarımı

Birkaç stil aynı temelleri kullandığı için bu aynı zamanda modern olarak sınıflandırılabilir. Görünüş temiz hatlara, sınırlı renk ve basitliğe dayanıyor. İskandinav tasarımı; herhangi bir evde, dekorasyonun yaşına uygun olan yeni bir binadan veya eve modern bir değişiklik dönemi kazandırarak uygulanabilir. Işık, modern bir İskandinav tasarımının temiz bir görünüm ve his yaratmasının önemli bir bölümünü oluşturur. Aydınlatma armatürleri, en temiz minimal tasarıma uygundur ve basit bir ampule gerek duyar. Filament LED ampuller açılmadığı zamanlarda bile temiz ve şık görünür ve bu nedenle İskandinav dekoruna mükemmel şekilde uygundur.

Rüstik Tasarım

Rüstik tasarım doğal malzemeler ve renkler kullanarak doğa görünümü sunar. Bu tarz, esas olarak çiftlik evlerinde, kır evlerinde ve dönem özelliklerinde bulunur. Ahşap ve taş, bu dekor seçiminin pratikliği ve estetiğinde büyük bir rol oynamaktadır. Bu tarzın; yenilenmiş & vintage ve aydınlatma hissini yansıtması gerekiyor. Rüstik aydınlatma ya antik armatür ya da sağlam bir dönüşüm ile modern olabilir. Her iki durumda da kullanılan LED filament ampullerinin otantik ve klasik görünmesi gerekiyor.

Steampunk

Steampunk sadece bir dekor değil aynı zamanda bir yaşam tarzı ve modadır. Depo tasarımının bazı unsurlarını paylaşıyor ancak kasıtlı farklılıklar taşıyor. Steampunk, teknoloji ve stilde hâlâ endüstriyel olan alternatif bir zaman kavramı. Bu, birçok viktoryen mobilya ve parçalarının kullanıldığı anlamına gelir. Aydınlatma bu stilin bir parçasıdır ve görünüme uyması için arttırılmış ve özelleştirilmiş lambalar ve bağlantı parçaları takmak için uygundur. Çelik borular birçok benzersiz parça ile sonuçlanan en popüler materyaldir. Otantik görünüşü vermek için, 19. yüzyıldan kalma bir tarzda ampul olmalıdır.

Bohem

Bu, kültürlerin karışımından ilham alarak kaygısız yaşam tarzını benimseyen bir tasarım. Bu rahat görünüm ve çeşitli etkiler nedeniyle herhangi bir bohem odası aynı görünmeyecektir, ancak aynı zamanda pek çok benzerliği paylaşacaktır. Bu dekorasyon seçiminde, aydınlatma ile istisna olmak üzere birçok eski eşya kullanılacaktır. Bu dekorun özgünlüğü ve kişiliği gelenek ışıklandırmasıyla daha basit bir zaman geçirmenizi sağlar. LED filamentler bu geleneksel görünümü ancak LED teknolojisinin faydaları ile kapsıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button

Bu web sayfası GLOBAL LED AYDINLATMA LTD. ŞTİ. ne aittir. Firmamız TrendyoL - N11 - Hepsiburada - Amazon gibi platformlarda satış yapmamaktadır. UFO ve BENZERİ ürünler satmıyoruz. Bu konu ile ilgili LÜTFEN ARAMAYINIZ!!!!!!